Jarota zaczyna piłkarską wiosnę

Podopieczni Piotra Garbarka w pierwszym meczu o stawkę zmierzą się z Centrą Ostrów Wielkopolski. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 1/16 finału wojewódzkiego Pucharu Polski.

Dla obu ekip będzie to ostatni sprawdzian przed wznowieniem ligowej rywalizacji w sezonie 2019/20. Jarociniacy w sobotę, 7 marca podejmą Kotwicę Kołobrzeg, a zespół z Ostrowa zagra z Wartą Międzychód. Kibiców z pewnością czeka ciekawy pojedynek, którego stawką jest awans do 1/8 finału. Zespół trenera Posadzego potrafi bowiem „napsuć krwi” swoim rywalom, co pokazały tegoroczne czwartoligowe rozgrywki. Centra na półmetku zmagań plasuje się w środku tabeli. W tej drużynie stałe miejsce w wyjściowym składzie ma Dawid Piróg, który przez wiele lat grał w Jarocie. Z kolei najskuteczniejszym piłkarzem jest Jakub Michalski z dziewięcioma golami na koncie.

Sobotnie spotkanie zaplanowano na boisku naturalnym przy ulicy Maratońskiej w Jarocinie. Gospodarzem tego starcia będą goście z Ostrowa Wielkopolskiego – zgodnie z regulaminem rozgrywek pucharowych. Pierwszy gwizdek rozlegnie się punktualnie o godzinie 13:00. Śledźcie nasze media społecznościowe!

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew