Jędrzej Ludwiczak: Jestem pewny swoich umiejętności

Kolejny piłkarz Jaroty Hotel Jarocin podsumował występ swojej drużyny przeciwko Warcie Poznań. Jędrzej Ludwiczak mógł zostać bohaterem jarocińskiego zespołu, ale piłka po jego uderzeniu minęła bramkę gości. 21-letni zawodnik przyznał, że jego zespół w drugiej połowie prezentował się znacznie lepiej na tle rywala.

Jarota Hotel Jarocin w hicie III ligi zremisowała bezbramkowo z poznańską Wartą 0:0.

– Remis z Wartą należy szanować, ale niedosyt na pewno pozostał, ponieważ mieliśmy swoje sytuację, aby ten mecz wygrać. Było to spotkanie lidera z wiceliderem rozgrywek, więc zarówno nasza drużyna, jak i Warta grała asekuracyjnie, powiedział po meczu Jędrzej Ludwiczak.

Spotkanie w Jarocinie sędziował Dawid Maciejewski z Poznania.

– Nie powinno być tak, że jak gra drużyna z Poznania, to sędziuje im mecz arbiter właśnie z tego miasta. Uważam, że popełnił kilka błędów na naszą niekorzyść, ale również naszych przeciwników. Jednak zawsze gdzieś z tyłu głowy to pozostaje, kontynuuje obrońca Jaroty Hotel Jarocin.

Oba zespoły, jako jedyne w stawce, nie poniosły jeszcze w obecnym sezonie porażki.

– Teraz jesteśmy liderem, ale do zakończenia sezonu pozostało jeszcze dużo spotkań. Do każdego następnego meczu będziemy podchodzić tak samo skoncentrowani jak dzisiaj, bo zdajemy sobie sprawę, że utrzymać się w tej lidze będzie bardzo trudno, zakończył Ludwiczak.

Unia Swarzędz
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
2:1
GKS Przodkowo