Juniorzy młodsi B1 wygrywają w Kaliszu!

To był świetny mecz w wykonaniu naszej najstarszej drużyny młodzieżowej. Podopieczni trenera Piotra Skokowskiego pokonali KKS Kalisz i awansowali na pozycję lidera Ligi Wojewódzkiej.

Niedzielne spotkanie w Kaliszu było hitem siódmej kolejki. Obie drużyny przed rozpoczęciem sezonu 2019/20 były zaliczane do głównych faworytów tej ligi. Nic więc dziwnego, że mecz rozpoczął się od wyrównanej gry z obu stron. Jednak w lepszych humorach na przerwę schodzili gospodarze, którzy objęli prowadzenie w trzydziestej szóstej minucie. Druga odsłona upłynęła pod znakiem dominacji jarocińskiej drużyny. Najpierw gola wyrównującego zdobył Aleksander Pisarczyk, a w samej końcówce bramkarza kaliskiej ekipy pokonał Bartosz Kantek.

Tym samym gracze JKS-u wygrali 2:1. Juniorzy młodsi B1 z dorobkiem 16. punktów przewodzą w ligowej tabeli. Do zakończenia rundy jesiennej pozostały jeszcze cztery kolejki, które zadecydują o tym jaki zespół zagra baraż z mistrzem grupy pierwszej o Centralną Ligę Juniorów U-17.

Liga Wojewódzka B1 Junior (7. kolejka – 29.09.2019 rok)
KKS 1925 Kalisz – Jarota Jarocin 1:2 (1:0)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Szymon Bogaczyk, Bartosz Kantek, Bartosz Borysiak, Kajetan Oleśków, Kacper Boruta, Aleksander Pisarczyk, Mikołaj Szcześniak, Maurycy Skowroński, Norbert Tokarz.