Juniorzy młodsi B2 gromią Victorię Ostrzeszów!

Wysokim zwycięstwem zakończył się mecz juniorów młodszych B2. Podopieczni Krzysztofa Matuszaka pokonali Victorię Ostrzeszów aż 6:1 w Lidze Wojewódzkiej.

To był festiwal strzelecki w wykonaniu drużyny JKS-u z rocznika 2005, która zmierzyła się ekipą zamykającą ligową tabelę. Natomiast nasi zawodnicy przed pierwszym gwizdkiem sędziego mogli pochwalić się imponującym dorobkiem punktowym i wysokim miejscem w tych rozgrywkach. Spotkanie w Ostrzeszowie ułożyło się po myśli piłkarzy z Jarocina. Już w trzeciej minucie futbolówkę do siatki skierował Tobiasz Grabowski. Przed przerwą gola zdobył jeszcze Maciej Siekierski. Po zmianie stron prowadzenie kolejno podwyższali Nikodem Dryjański i Filip Szydlik, a dwa razy na listę strzelców wpisał się Łukasz Kaczmarek. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jedynie bramką honorową na otarcie łez.

Zespół dowodzony przez trenera Matuszaka po sześciu meczach zgromadził 13. punków. Lepszym bilansem legitymują się tylko gracze KKS-u Kalisz. Do zakończenia jesiennych zmagań pozostały jeszcze dwie kolejki. JKS w następnej podejmie Sokoła Kleczew, a w ostatniej zagra z Polonią Leszno. Po sezonie 2020/21 mistrz ligi zagra baraż o awans do CLJ-17.

Liga Wojewódzka B2 Junior (6. kolejka – 03.10.2020 roku)
Victoria Ostrzeszów – Jarota Jarocin 1:6 (0:2)

Jarota Jarocin: Wojciech Symenko (77’ – Kacper Kaczmarek) – Dariusz Walczak, Kamil Woś (82’ – Gracjan Góral), Filip Szydlik, Wiktor Poczta (52’ – Bartosz Matuszewski), Maciej Siekierski (84’ – Kacper Nowicki), Dawid Stolecki (84’ – Szymon Marcinek),  Tobiasz Grabowski (78’ – Beata Wrembel), Stanisław Rutkowski (78’ – Norbert Merdziński), Nikodem Dryjański, Łukasz Kaczmarek.