Juniorzy młodsi B2 z cennym punktem

Zespół Jaroty Jarocin z rocznika 2005 zremisował na wyjeździe z KKS-em 1925 Kalisz 3:3. Czwartkowe spotkanie rozgrywane w ramach Ligi Wojewódzkiej trzymało w napięciu do ostatnich minut.

Od pierwszego gwizdka sędziego obserwowaliśmy ciekawe widowisko. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób, bo do wyrównania doprowadzili po zaledwie ośmiu minutach gry. Akcję swojej drużyny wykończył Łukasz Kaczmarek, który kilka chwil później ponownie wpisał się na listę strzelców. Jednak rywale przed przerwą zdołali doprowadzić do wyrównania. Po zmianie stron w dalszym ciągu mecz toczony był w niezłym tempie. Ostatecznie obie ekipy podzieliły się punktami, choć dłużej przy piłce utrzymywali się zawodnicy z Jarocina. Dla Jaroty gola na wagę remisu strzelił Stanisław Rutkowski.

Juniorzy młodsi B2 po dwóch rozegranych spotkaniach przewodzą w ligowej tabeli. Przypomnijmy, że na inaugurację nasi zawodnicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski 4:2. W nadchodzący weekend piłkarze JKS-u będą odpoczywać, a 12 września o godzinie 12:00 na własnym boisku podejmą Górnika Konin.

Liga Wojewódzka B2 Junior (1. kolejka – 27.08.2020 roku)
KKS 1925 Kalisz – Jarota Jarocin 3:3 (2:2)

Jarota Jarocin: Wojciech Symenko – Kamil Woś, Nikodem Dryjański, Dariusz Walczak, Dawid Stolecki, Filip Szydlik, Stanisław Rutkowski, Łukasz Kaczmarek, Paweł Skórski (15’ – Bartosz Matuszewski), Tobiasz Grabowski (90’ – Gracjan Góral), Maciej Siekierski.