Juniorzy młodsi B2 znów lepsi od APR

Podopieczni Jacka Pacyńskiego w ostatnią niedzielę ograli UKS AP Reissa 2:0. Dzięki tej wygranej nasi zawodnicy z rocznika 2007 awansowali na szóste miejsce w Lidze Wojewódzkiej.

Jarociniacy po raz drugi okazali się lepsi od APR, ponieważ pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną żółto-czerwono-niebieskich różnicą jednego trafienia (3:2). Spotkanie rewanżowe ułożyło się po myśli naszych piłkarzy, którzy już w ósmej minucie objęli prowadzenie. Autorem pierwszego gola był Michał Mądrzak. Drużyna Jaroty do przerwy miała jeszcze kilka okazji, ale kolejne trafienie zobaczyliśmy po zmianie stron. Na samym początku drugiej połowy składną akcję całego swojego zespołu wykończył Marcel Maćkowiak, który tym samym ustalił wynik niedzielnej konfrontacji.

Juniorzy młodsi B2 z dorobkiem jedenastu „oczek” wyprzedzają SKP Słupca i Górnik Konin w ligowej tabeli. Co ważne podkreślenia strata JKS-u do trzeciej lokaty wynosi zaledwie dwa punkty!

Liga Wojewódzka B2 Junior – RW (9. kolejka – 21.05.2023 roku)
UKS AP Reissa Jarocin – Jarota Jarocin 0:2 (0:1)

Jarota Jarocin: Jakub Woźniak – Brajan Maliński, Mateusz Sierszulski, Mateusz Zmyślony, Igor Politowicz, Daniil Voloshyn, Eryk Pluta (55′ – Michał Borowczyk), Michał Mądrzak (65′ – Kordian Nowak), Marcel Maćkowiak, Kacper Szymanek (80′ – Krzysztof Cyfert), Jakub Tischer.

Zobacz: Wyniki / Tabela – Liga Wojewódzka B2 Junior – RW [KLIKNIJ]