Juniorzy młodsi górą w Ostrowie Wielkopolskim

Podopieczni trenera Piotra Skokowskiego odnieśli kolejne bardzo ważne zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej. Jego zespół pokonał Ostrovię Ostrów Wielkopolski 3:2.

Na pierwszą bramkę czekaliśmy do szóstej minuty. Wtedy skutecznym strzałem popisał się Bartosz Dyoniziak. Ten sam zawodnik kilkanaście chwil później wpisał się po raz drugi na listę strzelców. Gospodarze tuż przez przerwą zdołali zdobyć bramkę kontaktową. W drugiej połowie kolejnego gola dla JKS-u zdobył Kajetan Oleśków, zapewniając swojej drużynie większy komfort na murawie. Zawodnicy z Ostrowa Wielkopolskiego w doliczonym czasie pokonali jeszcze Damiana Walkowiaka, ale komplet punktów trafił zasłużenie na konto jarocińskiej ekipy.

– Praktycznie cały mecz mieliśmy pod kontrolą. Cieszy mnie postawa całej drużyny i trzy punkty. W ostatnich minutach w nasze poczynania wkradła się niepewność. Naprawdę nie wiem z czego to wynikało. Na pewno ozdobą tego pojedynku była bramka zdobyta przez Kajetana Oleśkowa, powiedział trener juniorów młodszych, Piotr Skokowski.

Juniorzy młodsi awansowali w ligowej tabeli na czwarte miejsce w stawce ośmiu zespołów. Na ich koncie jest osiemnaście punktów. Teraz naszych zawodników czeka spotkanie w roli gospodarza na boisku sztucznym przeciwko SKP MOS Słupca. To starcie zaplanowano na poniedziałek, 29 października o godzinie 18:30.