Juniorzy młodsi idą jak burza

Czwarte zwycięstwo z rzędu w Lidze Wojewódzkiej odnieśli podopieczni trenera Piotra Skokowskiego. Tym razem zespół juniorów młodszych pokonał AP Ostrzeszów 4:2 w Jarocinie.

Spotkanie znakomicie się ułożyło dla gospodarzy. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Bartosz Kantek. Po pół godzinie gry było już 2:0 dla JKS-u. Skutecznym strzałem popisał się Maurycy Skowroński. Kolejne bramki zobaczyliśmy po przerwie. Najpierw prowadzenie swojej drużyny podwyższył Kacper Boruta. Goście odpowiedzieli golem w 60. minucie. Podrażnieni zawodnicy z Jarocina szybko potrafili przeprowadzić akcję, po której piłkę do siatki skierował Norbert Tokarz. W ostatniej akcji meczu ekipa z Ostrzeszowa zdołała po raz drugi pokonać Damiana Walkowiaka.

Zespół prowadzony przez Piotra Skokowskiego po jedenastu wiosennych kolejkach z dorobkiem dwunastu punktów nadal zajmuje siódme miejsce w ligowej stawce. W najbliższy weekend naszych piłkarzy urodzonych w 2003 roku czeka bardzo trudne wyjazdowe spotkanie z aktualnym liderem – Ostrovią Ostrów Wielkopolski.