Juniorzy młodsi nadal w formie

Trzynasta kolejka w Lidze Wojewódzkiej okazała się szczęśliwa dla naszych juniorów młodszych. Zespół prowadzony przez trenera Piotra Skokowskiego wygrał z Astrą Krotoszyn 2:1.

Starcie z ostatnią drużyną rozgrywek znakomicie ułożyło się dla gospodarzy. To właśnie oni jako pierwsi wyszli na prowadzenie w ósmej minucie. Odpowiedź jarocińskiej ekipy była błyskawiczna. Na listę strzelców wpisał się Miłosz Barański. Remis utrzymał się do zakończenia pierwszej części gry. Po zmianie stron swoją skuteczność w polu karnym rywali zaprezentował Kacper Boruta, który pewnym strzałem pokonał bramkarza z Krotoszyna. Ostatecznie więcej goli już nie zobaczyliśmy i z trzech punktów mogli cieszyć się gracze JKS-u urodzeni w 2003 roku.

Najbardziej cieszą trzy punkty. Zdajemy sobie sprawę, że nie zagraliśmy najlepszego spotkania.  Runda jesienna powoli zbliża się ku końcowi. Dlatego liczę na udane zakończenie w najbliższą sobotę. Chcemy za wszelką cenę pokonać zespół ze Środy Wielkopolskiej, podsumował występ swoich podopiecznych, trener Piotr Skokowski.

Dzięki tej wygranej piłkarze z Jarocina awansowali na pozycję wicelidera. W najbliższą sobotę, 10 listopada w roli gospodarza podejmą Polonię Środa Wielkopolska. W przypadku zwycięstwa nasi zawodnicy mają szansę zakończyć rundę jesienną sezonu rozgrywkowego 2018/19 na pozycji lidera w Lidze Wojewódzkiej.


Liga Wojewódzka B2 Junior (13. kolejka – 3.10.2018 rok):
Astra Krotoszyn – Jarota Jarocin 1:2 (1:1)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Miłosz Barański (78’ – Miłosz Nowak), Dawid Bartkowiak, Szymon Bogaczyk, Kacper Boruta (80’ – Miłosz Nowakowski), Bartosz Borysiak (45’ – Kacper Rybarczyk), Bartosz Kantek, Kajetan Oleśków, Norbert Tokarz (75’ – Tobiasz Stefaniak), Mikołaj Szcześniak.

Jarota Jarocin
Ostrzeszów
Górnik Konin
2:0
Jarota Jarocin