Juniorzy młodsi zdominowali rywala

Drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli podopieczni Piotra Skokowskiego. Tym razem najstarszy zespół młodzieżowy JKS-u rozgromił lidera rozgrywek aż 6:1.

Niedzielne spotkanie rozgrywane w ramach ósmej kolejki Ligi Wojewódzkiej rozpoczęło się znakomicie dla gości z Kalisza. To oni jako pierwsi objęli prowadzenie. Jarociniacy odpowiedzieli błyskawicznie. Kilka chwil później do siatki rywali trafił Maurycy Skowroński. Gospodarze poszli za ciosem i w dwudziestej minucie zdobyli drugiego gola autorstwa kapitana – Szymona Bogaczyka. Taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie kolejne bramki strzelili Norbert Tokarz, Szymon Bogaczyk, Maurycy Skowroński i Krzysztof Wieliński.

Dzięki tej wygranej zespół trenera Skokowskiego pozostaje w grze o czołowe lokaty w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych B2. Już 12 i 18 maja zawodników urodzonych w 2003 roku czekają kolejne ważne mecze w roli gospodarza. Tym razem rywalami kolejno będą gracze z Konina oraz Ostrzeszowa.