Juniorzy Starsi nie zwalniają tempa

W ostatnią środę podopieczni Sławomira Udzika wygrali kolejny ważny mecz w Lidze Wojewódzkiej. Nasi piłkarze ograli na sztucznym boisku w roli gospodarza Mieszko Gniezno 1:0.
Niezwykle cenne trzy punkty zdobyte przez nasz zespół sprawiły, że awansowaliśmy na 4. miejsce w tabeli. Jarociniacy od pierwszej minuty dominowali na boisku, stwarzając sobie kilka wyśmienitych sytuacji do zdobycia bramki. Jednak zwycięska bramka padła dopiero w 73. minucie. Kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się lewonożny Alan Janowski, który pokonał dobrze spisującego się Mikołaja Miczyńskiego, bramkarza z Gniezna.

Podopieczni Sławomira Udzika kolejne spotkanie ligowe rozegrają na wyjeździe z Liderem Swarzędz. Pojedynek odbędzie się 11 maja w środę o godzinie 18:00 na boisku rywala. Warto również wspomnieć, że do końca rozgrywek w Lidze Wojewódzkiej pozostało jeszcze sześć kolejek.

JKS Jarota Jarocin – Mieszko Gniezno 1:0 (0:0)
Jarota: Mateusz Czapulak – Igor Bródka, Konrad Glinkowski, Alan Janowski, Dawid Idzikowski, Hubert Pieniężny (60′ – Adam Ratajczak), Szymon Grodzki, Damian Tomczak, Marcel Hudak (65′ – Mikołaj Grygiel), Przemysław Rzepka (75′ – Wojciech Nowak), Wojciech Kidoń.