Juniorzy starsi wysoko wygrywają

W zaległym spotkaniu podopieczni trenera Mirosława Czajki rozgromili Polonię Środa Wlkp. Jarociniacy pokonali swoich przeciwników różnicą aż pięciu trafień!

Mecz rozgrywany w środku tygodnia świetnie rozpoczęli gospodarze. To właśnie oni już w trzeciej minucie wyszli na prowadzenie. I to tyle jeśli chodzi o dobrą grę naszych przeciwników. W pierwszej połowie gracze JKS-u zdołali trzykrotnie pokonać golkipera średzkiej ekipy. Na listę strzelców dwa razy wpisał się kapitan – Szymon Bogaczyk. Natomiast raz do siatki trafił Bartosz Borysiak. Wynik 3:1 do przerwy nie zmienił obrazu gry w drugich czterdziestu pięciu minutach, ponieważ w dalszym ciągu to Jarota była stroną dominującą i dążyła do kolejnych bramek, których autorami byli Piotr Stachowiak, Miłosz Nowakowski oraz Jakub Wasik. Tym samym pojedynek zakończył się rezultatem 6:1.

Wysokie zwycięstwo dało piłkarzom z rocznika 2002 i 2003 oddech w ligowej tabeli. Przypomnijmy, że rozgrywki Ligi Wojewódzkiej A1-A2 Junior potrwają praktycznie do końca czerwca 2021 roku.

Liga Wojewódzka A1 Junior (15. kolejka – 2.06.2021 roku)
Polonia Środa Wlkp. – Jarota Jarocin 1:6 (1:3)

Jarota Jarocin: Mateusz Kosmalski – Szymon Bogaczyk (46’ – Mikołaj Kowalski), Bartosz Kantek, Antoni Bzodek (46’ – Piotr Stachowiak), Miłosz Bolek, Bartosz Borysiak (46’ – Mikołaj Szcześniak), Kacper Boruta (70’ – Jakub Bartkowiak), Bartosz Szymkowiak (71’ – Dawid Bartkowiak), Jakub Wasik, Miłosz Nowakowski, Jakub Orzłowski (46’ – Miłosz Nowak).