Kapitalne spotkanie juniorów młodszych!

Kolejne zwycięstwo w Lidze Wojewódzkiej zapisali na swoim koncie zawodnicy z rocznika 2003. Drużyna prowadzona przez Piotra Skokowskiego pewnie pokonała ekipę ze Słupcy 4:0.

Jarociniacy potrzebowali zaledwie dwanaście minut, aby mogli cieszyć się z pierwszego trafienia. Na listę strzelców wpisał się Kacper Boruta. Prowadzenie podwyższył jeszcze w tej części gry – Mikołaj Szcześniak. Piłkarze JKS-u na przerwę schodzili więc z dwubramkową zaliczką. W drugiej odsłonie sytuacji strzeleckich nie brakowało. W 54. minucie golkipera rywali ponownie zaskoczył Mikołaj Szcześniak, a chwilę później wynik poniedziałkowego meczu ustalił Miłosz Barański.

W pierwszej połowie wykorzystaliśmy dwa stałe fragmenty gry, które ustawiły to spotkanie. Dobrze graliśmy w defensywie. Myślę, że nasze zwycięstwo jest zasłużone. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać znacznie wyżej – powiedział tuż po końcowym gwizdku sędziego, trener juniorów młodszych.

Podopieczni trenera Piotra Skokowskiego awansowali na trzecie miejsce. Po dwunastu kolejkach w Lidze Wojewódzkiej prowadzonej na koncie naszych zawodników jest dwadzieścia jeden punktów. W najbliższą sobotę zespół z Jarocina uda się do Krotoszyna. Tam zagra z miejscową Astrą, która zamyka ligową tabelę.