Kolejna wysoka wygrana juniorów starszych

W zaległym spotkaniu 1. kolejki Ligi Wojewódzkiej zespół juniora starszego Jaroty Jarocin wygrał na wyjeździe ze Stalą Pleszew 4:0.

Podopieczni Mirosława Czajki zaatakowali bardzo odważnie od samego początku spotkania, ale byli bardzo nieskuteczni pod bramką rywali. W 20. minucie sfaulowany w polu karnym został Patryk Rzepka, a jedenastkę na gola zamienił Dawid Kowalski. Od tej pory naszej drużynie grało się znacznie łatwiej i kolejne bramki przychodziły z coraz większą łatwością. Do przerwy gole zdobywali jeszcze Patryk Kempa, Patryk Rzepka i ponownie Dawid Kowalski.

W drugiej części gry jarociński zespół nadal grał ambitnie i walczył o kolejne trafienia. Bardzo dobrze zaprezentowali się także zawodnicy rezerwowi, którzy za wszelką cenę chcieli pokazać się trenerowi z jak najlepszej strony. W końcówce meczu rzut karny obronił bramkarz Jaroty – Marcin Wojciechowski. Ostatecznie, po zmianie stron wynik spotkania nie uległ zmianie. Jarociniacy tym samym wywalczyli kolejne cenne trzy punkty i awansowali na szóste miejsce w tabeli.

Stal Pleszew – Jarota Jarocin 0:4 (0:0)

Jarota: Marcin Wojciechowski – Oskar Maciejewski, Mateusz Zięciak (80′ – Wojciech Nowak), Alan Janowski (85′ – Bartosz Branicki), Szymon Grodzki, Patryk Kempa (75′ – Konrad Glinkowski), Dawid Idzikowski, Patryk Rzepka (70′ – Przemysław Rzepka), Mateusz Dunaj (80′ – Wojciech Kidoń), Miłosz Gruchot, Dawid Kowalski (60′ – Adrian Dłużak).