Kolejne zwycięstwo juniorów młodszych

Nie zwalniają tempa podopieczni Piotra Skokowskiego, którzy po nieudanym początku rundy wiosennej wkroczyli na zwycięską ścieżkę i wygrali trzeci mecz z rzędu. Tym razem z Górnikiem Konin.

Niedzielne spotkanie rozgrywane przy obfitych opadach deszczu lepiej rozpoczęli gospodarze. Jarociniacy raz za razem przedostawali się w pole karne swoich przeciwników. Na pierwszego gola czekaliśmy jednak do trzydziestej minuty. Wtedy skutecznością błysnął Norbert Tokarz. Piłkarze JKS-u swoje prowadzenie podwyższyli tuż po zmianie stron za sprawą Mikołaja Szcześniaka. Kilka chwil później do siatki trafił Bartosz Borysiak, a wynik w 67. minucie ustalił Krzysztof Wieliński.

Juniorzy młodsi nadal zajmują siódme miejsce w tabeli. Jednak ich strata punktowa do Polonii Środa i Górnika Konin zmniejszyła się do czterech „oczek”. W sobotę zespół z Jarocina w roli gospodarza zmierzy się z AP Ostrzeszów.


Liga Wojewódzka B2 Junior (9. kolejka – 12.05.2019 rok):
Jarota Jarocin – Górnik Konin 4:0 (1:0)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Szymon Bogaczyk, Maurycy Skowroński (87’ – Jakub Bartkowiak), Bartosz Borysiak (65’ – Krzysztof Wieliński), Bartosz Dyoniziak, Bartosz Kantek, Kacper Boruta (85’ – Jakub Wasik), Kajetan Oleśków (77’ – Tobiasz Stefaniak), Mikołaj Szcześniak (70’ – Miłosz Nowak), Norbert Tokarz.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Skalmierzyce
1:0
Jarota Jarocin