Kolejne zwycięstwo Trampkarzy Młodszych

Piątą wygraną w rundzie wiosennej odnieśli podopieczni Andrzeja Ziai. Jarociniacy ograli bez większych problemów na własnym boisku Centrę Ostrów Wlkp. 4:0.
W całym niedzielnym spotkaniu przewaga należała do jarocińskiej drużyny. Centra ograniczała się do sporadycznych kontrataków. Mimo to pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Podopieczni Andrzeja Ziai kilkukrotnie zagrozili bramce rywala. Dogodnych okazji do zdobycia bramki  nie wykorzystali: Jonasz Regus, Jakub Stachowiak, Kajetan Oleśków, Damian Krzyżaniak i Antoni Bzodek.
Po zmianie stron i kilku uwagach trenera zespół zagrał skutecznie i z większym zaangażowaniem. Gole dla Jaroty w drugiej połowie zdobywali: Jakub Stachowiak, Kajetan Oleśków, Mikołaj Kowalski oraz Antoni Bzodek. Warto wspomnieć, że walka o zwycięstwo w całych rozgrywkach Kaliskiej Klasy Okręgowej pomiędzy naszym zespołem, a Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. zapowiada się niezwykle interesująco.
– Moja drużyna zasługuje na słowa pochwały za realizację założeń taktycznych w drugiej połowie. Niestety w pierwszej części gry zabrakło konsekwencji i skuteczności pod bramką rywala. Na poprawę tych elementów musimy zwrócić uwagę w kolejnych meczach, mówił szkoleniowiec Andrzej Ziaja, tuż po spotkaniu z Centrą Ostrów Wlkp.

JKS Jarota Jarocin – Centra ostrów Wlkp. 4:0 (0:0)
Jarota: Piotr Marecki – Damian Krzyżaniak, Mikołaj Karpiński, Kajetan Oleśków, Gabriel Wawrzyniak, Jakub Stachowiak, Jonasz Regus, Filip Glinkowski,  Krzysztof Zdunek, Antoni Bzodek, Jakub Orzłowski.
Na zmiany wchodzili: Mikołaj Kowalski, Bartosz Grobelny, Jakub Pietrzak, Miłosz Sobkowiak.