Emocjonujący mecz juniorów B2

Na brak emocji narzekać nie można przy okazji spotkań z udziałem zespołu trenera Pacyńskiego. Jarociniacy z rocznika 2007 w ubiegłym tygodniu stoczyli zacięty bój z Polonią Leszno.

Pierwsza połowa przyniosła nam dwa trafienia. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli przyjezdni. Gracze z naszej Akademii doprowadzili do wyrównania po skutecznym strzale autorstwa Marcela Maćkowiaka. Prawdziwy rollercoaster zobaczyliśmy po zmianie stron. Żółto-czerwono-niebiescy prowadzili już nawet 3:2, ale szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili piłkarze z Leszna, którzy ostatecznie triumfowali i mogli cieszyć się z uprawnionych trzech punktów. W drugiej połowie na listę strzelców dla jarocińskiej drużyny wpisali się Igor Politowicz oraz Michał Mądrzak.

Juniorzy młodsi B2 kolejną okazję na podreperowanie dorobku punktowego będą mieli w niedzielę, 21 maja przeciwko UKS AP Reissa. Pierwszy gwizdek rozlegnie się o godzinie 10:00 na stadionie miejskim w Jarocinie.

Liga Wojewódzka B2 Junior – RW (8. kolejka – 14.05.2023 roku)
Jarota Jarocin – Polonia Leszno 3:4 (1:1)

Jarota Jarocin: Jakub Krell – Brajan Maliński (70′ – Krzysztof Chudy), Bartosz Kowalski, Igor Politowicz, Daniil Voloshyn, Eryk Pluta, Michał Borowczyk, Kordian Nowak, Michał Mądrzak, Marcel Maćkowiak, Jakub Tischer.

Zobacz: Wyniki / Tabela – Liga Wojewódzka B2 Junior – RW [KLIKNIJ]