Kotwica Kołobrzeg – Jarota Jarocin 2:1 [WIDEO]

Do ostatniej akcji meczu nie było wiadomo kto wygra spotkanie w Kołobrzegu. Ostatecznie komplet punktów na swoim koncie zapisali gospodarze, którzy pokonali Jarotę Jarocin 2:1.

Na pierwsze trafienie czekaliśmy do 28. minuty. Wtedy z bliskiej odległości Mateusza Filipowiaka pokonał Dawid Wolny. Kotwica przez ostatni kwadrans grała w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę obejrzał Gracjan Kuśmierek. Jarociniacy wykorzystali ten fakt i w dziewięćdziesiątej minucie doprowadzili do wyrównania. Na listę strzelców wpisał się Jędrzej Ludwiczak. Ostatnie słowa należało jednak do naszych rywali, którzy doliczonym czasie gry strzelili zwycięskego gola. Autorem był rezerowy Adrian Szynka. Co ciekawe ten zawodnik jest wychowankiem poznańskiej Warty.