KP Starogard Gdański – Jarota Jarocin 0:1 [WIDEO]

Jarota pokonała na wyjeździe KP Starogard Gdański 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Szymon Piekarski. Zapraszamy do obejrzenia tego trafienia ze stadionu im. Kazimierza Deyny.

Decydująca o losach całego pojedynku okazała się pierwsza połowa. W dwudziestej ósmej minucie rzut rożny wykonywał Piotr Skokowski, który posłał piłkę w pole karne. Co prawda jeden z obrońców ze Starogardu zdołał ją wybić poza „szesnastkę”. Jednak tam świetnie ustawiony był Szymon Piekarski. Strzał naszego pomocnika przy słupku dał nam upragnione prowadzenie. W niedzielnym meczu więcej bramek już nie zobaczyliśmy, choć sytuacji nie brakowało. Zarówno gospodarze, jak i JKS mieli ku temu doskonałe okazję po zmianie stron.