Kup bilet wcześniej!

W związku ze zbliżającym się kolejnym spotkaniem ligowym w Jarocinie zapraszamy wszystkich kibiców do wcześniejszego nabycia wejściówki na mecz z Gwardią Koszalin.

Wcześniejszy zakup pozwoli uniknąć długich kolejek przed kasą i zagwarantuje wejście na trybuny stadionu przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Sprzedaż będzie prowadzona w piątek bezpośrednio w Biurze Klubu. Bilety można nabyć za 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy), 8 zł (rodzinny). Z kolei wstęp darmowy przewidziano dla kobiet i dzieci do lat 12. Tradycyjnie zapraszamy też grupy zorganizowane. Informacje można uzyskać pod numerem: 697-316-182.

Sobotnie spotkanie w ramach 5. kolejki III ligi gr. drugiej rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00. Kasa zostanie otwarta sześćdziesiąt minut wcześniej i będzie czynna do zakończenia pierwszej połowy.