Licytacja koszulki dla Bartka Kieliby i jego córeczki!

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców do wzięcia udziału w licytacji koszulki meczowej. Cała akcja odbywa się za pośrednictwem Facebooka i potrwa do 14 października.

Rdzeniowy zanik mięśni (SMA) – to rzadkie schorzenie, na które choruje Maja Kieliba. Rodzicie dowiedzieli się o tym w połowie sierpnia br. Wsparcie finansowe dla naszego wychowanka bardzo się przyda. Mowa tutaj o drogiej rehabilitacji i częstych podróżach do Włoch, gdzie przez osiemnaście miesięcy przebywać będzie córka i żona.

Bartosz Kieliba swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Jarocie Jarocin. Od 2008 do 2015 roku grał w drugiej i trzeciej lidze. W barwach JKS-u rozegrał 182 oficjalnych meczów i strzelił dziesięć bramek. 28-letni obrońca obecnie występuje w Nice I Liga, a jego klubem od ponad trzech sezonów jest Warta Poznań.

Aby wziąć udział w licytacji wystarczy pod poniższym postem wpisać komentarz z kwotą jaką oferujecie za koszulkę meczową JKS Jarota Jarocin. Ze zwycięzcą skontaktujemy się tuż po zakończeniu całej akcji.

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
2:2
Jarota Jarocin