Lider z Konina wygrywa w Jarocinie

Pokonani zeszli ze sztucznej nawierzchni spółki Jarocin Sport podopieczni trenera Sławomira Udzika. Zespół JKS-u z rocznika 2006 przegrał z liderem Ligi Wojewódzkiej – Oranje Konin 0:7.

Nasi trampkarze młodsi w poprzednich dwóch kolejkach rozegrali dwa bardzo ważne pojedynki. Najpierw pokonali Górnika Kłodawę 2:1, a nieco ponad tydzień temu zremisowali na wyjeździe z Rawią Rawicz. W przedostatniej serii jesiennych zmagań graczom z Jarocina przyszło zmierzyć się z liderem rozgrywek. Decydujące o losach sobotniego spotkania okazało się pierwsze dziesięć minut. Przeciwnicy w krótkim odstępie czasowym strzelili dwa gole i w pełni kontrolowali wydarzenia na murawie. Jarociniacy byli bliscy zdobycia bramki honorowej, ale tego dnia aż siedem trafień zanotowali piłkarze z Konina, którzy są jednym z głównym faworytów do gry w CLJ U-15.

Drużyna trenera Udzika po trzynastu ligowych meczach zgromadziła na swoim koncie siedem punktów. Jego ekipa sklasyfikowana jest w ligowej hierarchii na siódmej pozycji. Ostatni już mecz w rundzie jesiennej sezonu 2019/20 zawodnicy Jaroty rozegrają w najbliższą środę, 6 listopada i będzie to starcie wyjazdowe przeciwko Kani Gostyń.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (13. kolejka – 2.11.2019 rok):
Jarota Jarocin – Oranje Konin 0:7 (0:4)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Bolek, Filip Cudak, Paweł Duda, Michał Jackowski, Jakub Janos, Szymon Kolasiński, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Paweł Skórski.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Dawid Dostatni, Mateusz Nicke, Piotr Sendziak, Damian Surdukowski, Jakub Uniejewski, Daniil Voloshyn.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew