Materiały Budowlane Chodorowski nadal z Jarotą

Materiały Budowalne Chodorowski gra razem z Jarotą II Witaszyce! Firma z myślą o wszystkich, którzy budują, remontują i wykańczają swoje domy czy mieszkania.

MB Chodorowski w swojej ofercie posiada szeroką gamę materiałów budowlanych – od fundamentów po dach, kierowaną zarówno do klientów indywidualnych jak i profesjonalistów, którzy podejmując decyzję o zakupie kierują się zawsze najniższą ceną produktów na rynku oraz dobrą relacją jakości do ceny. Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów, korzystając z nabytego doświadczenia, udziela fachowego doradztwa w zakresie wyboru produktów, które posiada w swojej ofercie lub dopasuje alternatywne rozwiązania.

Celem firmy jest zadowolenie klienta i pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z budową domu czy remontem mieszkania. Dlatego też posiada szeroką ofertę towarów w bardzo krótkich terminach dostaw. Jednym słowem solidność i rzetelność. Zapraszamy do odwiedzenia hurtowni w Witaszycach!

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej naszego Sponsora – www.mbchodorowski.pl. Zachęcamy też do odwiedzenia hurtowni w Witaszycach przy ul. Wolności 14.

Polonia Środa
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:2
Cartusia Kartuzy