Mateusz Molewski wraca do Jarocina!

Mateusz Molewski ponownie zawodnikiem Jaroty Jarocin. To jest trzecie letnie wzmocnienie naszego zespołu. Wcześniej do JKS-u dołączyli Krzysztof Czabański oraz Igor Skowron.

24-letni pomocnik miał okazję występować w barwach naszego klubu w sezonie 2016/17. Jarocińscy kibice obejrzeli go w 28 spotkaniach, w których zdobył 9 goli. „Moleś” był jednym z wyróżniających zawodników. Piłkarze z Jarocina zakończyli wtedy rozgrywki na czwartym miejscu w III lidze oraz wygrali Okręgowy Puchar Polski po dziesięciu latach. Molewski w całkiem niedawno zakończonym sezonie grał w Polonii Środa Wlkp. Tam rozegrał 25 meczów i 5 razy wpisał się na listę strzelców. W latach ubiegłych reprezentował barwy SKS 13 Poznań, Poznaniaka Poznań oraz Unii Swarzędz.

Cieszę się z powrotu do Jarocina. Bardzo dobrze wspominam spędzony tutaj czas, który przyniósł mi wiele radości. Zarówno atmosfera w klubie, jak i kibice są tutaj na bardzo wysokim poziomie. Mam nadzieję, ze w nadchodzącym sezonie również będą licznie stawiać się na meczach, a nasza drużyna niesiona dopingiem osiągnie dobry wynik sportowy. Już teraz nie mogę się doczekać występów w barwach Jaroty, powiedział Mateusz Molewski. 

Witamy na pokładzie i życzymy wielu udanych występów w Jarocie Jarocin!

Jarota Jarocin
Zagłębie II Lubin
Jarota Jarocin
0:0
Piast Żmigród