Mecz o „sześć” punktów w Wągrowcu

Jarota Jarocin w szesnastej kolejce rozgrywek trzeciej ligi gr. drugiej zmierzy się na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec. Waga tego spotkania jest bardzo duża, bo obie ekipy znalazły się w strefie spadkowej.

Podopieczni trenera Piotra Garbarka w ostatnich czterech spotkaniach ligowych nie doznali goryczy porażki. Najpierw pokonali Sokół Kleczew 2:1, aby następnie zremisować trzy kolejne potyczki z wyżej notowanymi rywalami ze Stężycy, Środy i Szczecina. Jarociniacy obecnie zajmują czternaste miejsce w tabeli i mają dwa „oczka” przewagi nad Nielbą Wągrowiec, który jeszcze w poprzednim sezonie rywalizowała na boiskach czwartoligowych. Ich najskuteczniejszym strzelcem jest Rafał Leśniewski, który wraz z Jackiem Figaszewskim pamięta baraż o III ligę w 2006 roku.

Dla jarocińskiej drużyny będzie to ostatni mecz wyjazdowy w rundzie jesiennej sezonu 2019/20. Następnie 17 listopada do Jarocina przyjedzie beniaminek – Grom Nowy Staw. Te dwa pojedynki są dla naszego zespołu bardzo ważne i nikt nie ukrywa, że interesuje nas komplet punktów. Mecz rozpocznie się o godz. 13:00 na stadionie OSiR-u w Wągrowcu.  

Jarota Jarocin
Centra Ostrów
Jarota Jarocin
2:0
Warta Sieradz