Mecz pucharowy w Jarocinie!

Spotkanie w ramach 1/16 finału wojewódzkiego Pucharu Polski zaplanowano na 29 lutego w Jarocinie. Podopieczni trenera Piotra Garbarka podejmą Centrę Ostrów Wielkopolski.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek gospodarzem meczu jest zespół z niższej klasy rozgrywkowej. Działacze Centry zwrócili się jednak z propozycją, aby pojedynek został rozegrany w naszym mieście. Tym samym piłkarze JKS-u o awans do kolejnej rundy powalczą przed własną publicznością. Będzie to doskonały sprawdzian formy przed inauguracją rundy wiosennej 2019/20 w III lidze. Tydzień później naszych zawodników czeka już domowe starcie z Kotwicą Kołobrzeg.

Spotkanie w Centrą Ostrów Wlkp. zostanie rozegrane na boisku bocznym przy ulicy Maratońskiej. Jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne, to mecz odbędzie się na stadionie miejskim. Ostateczna decyzja zapadnie na trzy dni przed planowanym starciem, które rozpocznie się o godz. 13-tej.

W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować prezesowi spółki Jarocin Sport – Panu Marcinowi Jantasowi za zgodę, a co za tym idzie możliwością gry na jednym z boisk trawiastych na tydzień przez inauguracją ligi.

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Gniewino
1:1
Jarota Jarocin