Mecz sezonu w Swarzędzu

W dniu dzisiejszym dowiemy się na jakim poziomie rozgrywkowym będzie rywalizować Jarota II Witaszyce. Stawką meczu barażowego z Meblorzem Swarzędz jest awans do V ligi.

Punktualnie w godzinie 18:00 na stadionie miejskim w Swarzędzu dojdzie do spotkania wicemistrzów grupy drugiej i szóstej Red Box Klasy Okręgowej. Drogę rezerw JKS-u do spotkania barażowego doskonale znamy. Do pewnego momentu podopieczni trenera Mirosława Czajki zajmowali pozycję lidera, ale na finiszu rozgrywek lepsi okazali się gracze z Koźmina Wielkopolskiego, którzy wywalczyli bezpośredni awans z pierwszego miejsca. Jak zatem radził sobie zespół Meblorza ? Drużyna spod Poznania w sezonie 2020/21 zgromadziła na swoim koncie osiemdziesiąt jeden punktów, na co złożyło się dwadzieścia sześć zwycięstw, trzy remisy i porażki. Ich bilans bramkowy wyniósł: 138-27.

Decydujące starcie poprowadzi sędzia z Bielaw – Marcin Ziółkowski, a na liniach pomagać mu będą Dariusz Balkowski (Konin) i Michał Drozd (Słupca). Przypomnijmy, że w przypadku remisu o awansie zadecyduje seria rzutów karnych. Kibice jarocińskiego klubu będą mogli śledzić zmagania w Swarzędzu za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.

Skalmierzyce
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń