Miłe złego początki

Podopieczni Sławomira Udzika w ostatnią sobotę przegrali wysoko na wyjeździe z Oranje Konin. Trampkarze młodsi w Lidze Wojewódzkiej w sezonie 2019/20 rozegrali już sześć meczów.

Starcie rozgrywane na Podwalu znakomicie rozpoczęli gracze z Jarocina. To właśnie oni za sprawą Kacpra Nowaka w dziewiątej minucie objęli prowadzenie. Jednak tuż przed upływem pierwszego kwadransa gry gola wyrównującego strzelili gospodarze, którzy jeszcze przed przerwą pięciokrotnie pokonali bramkarza Jaroty. Po zmianie stron dla JKS-u trafił jeszcze Jakub Bolek, ale ekipa z Konina w odstępie zaledwie dwudziestu pięciu minut zdobyła aż siedem bramek. Tym samym Oranje mogło cieszyć się z okazałej wygranej w rozgrywkach prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Piłkarze urodzeni w 2006 roku do tej pory zgromadzili na swoim koncie trzy „oczka”. Jarociniacy nadal mają realne szansę wyprzedzić m.in. Rawię Rawicz, Górnik Kłodawa czy AP Nowe Skalmierzyce. Najbliższa okazja na podreperowanie punktów nadarzy się w najbliższą sobotę. Zespół trenera Udzika podejmie Kanię Gostyń na boisku w Jarocinie.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (6. kolejka – 14.09.2019 rok):
Oranje Konin – Jarota Jarocin 12:2 (6:1)

Jarota Jarocin: Adam Sobczyk – Jakub Bolek, Filip Cudak, Paweł Duda, Michał Jackowski, Jakub Janos, Szymon Kolasiński, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Jakub Uniejewski.

Na zmianę wchodzili: Dawid Dostatni, Mateusz Kończak, Mateusz Nicke, Damian Surdukowski, Michał Szajda, Jakub Szymanek, Danill Voloshyn.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew