Minimalna porażka Juniorów Młodszych w Kole

Podopieczni Mirosława Czajki po ostatnim ważnym zwycięstwie nad Wartą Poznań pojechali do Koła zagrać z miejscową Olimpią. Niestety młodzi piłkarze z Jarocina ulegli gospodarzom 1:2.
Wtorkowe spotkanie zdecydowanie lepiej ułożyło się dla gospodarzy, którzy po kwadransie gry prowadzili już 2:0. Obie bramki dla Olimpii zdobył Kacper Kubicki. Jarociniacy mimo straty dwóch goli w początkowej fazie meczu nie podłamali się i walczyli do ostatnie minuty o korzystny rezultat.
W drugiej połowie podopieczni Mirosława Czajki zdobyli nawet bramkę kontaktową. Na listę strzelców wpisał się Dawid Krzyżaniak, który strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza miejscowych. Warto również wspomnieć, że spotkaniu w Kole wystąpiło siedmiu zawodników Jaroty, grających na co dzień w zespole Trampkarza Starszego. Jednak na boisku nie było widać różnicy wiekowej, co może tylko cieszyć i napawać optymizmem na przyszłość.

Olimpia Koło – JKS Jarota Jarocin 2:1 (2:0)
Jarota: Mateusz Czapulak – Bartosz Bogaczyk (78’ – Bartosz Branicki), Mikołaj Dzierla, Przemysław Fiołka (65’ – Bartosz Karolczak), Mikołaj Grygiel (41’ – Kamil Urbaniak), Jakub Klauza, Szymon Komendziński (60’ – Kacper Litka), Dawid Kowalski (75’ – Adam Ratajczak), Dawid Krzyżaniak, Konrad Kwiatkowski, Patryk Rzepka (41’ – Wojciech Nowak).
Juniorzy młodsi JKS Jarota Jarocin w Lidze Wojewódzkiej zdobyli w dwudziestu dotychczasowych  meczach 21. punktów. Drużyna z Jarocina obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli. Przypomnijmy, że w rozgrywkach rywalizuje łącznie siedem zespołów. W najbliższą niedzielę podopieczni Mirosława Czajki zagrają kolejny pojedynek ligowy. Tym razem ze Stalą Pleszew. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:00.