Minimalna porażka w Środzie Wielkopolskiej

Trampkarze starsi przegrali wyjazdowe starcie w ramach Ligi Wojewódzkiej z Polonią Środa Wielkopolska. Sobotnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:3.

Podopieczni trenera Krzysztofa Matuszaka już w trzeciej minucie stracili bramkę. Odpowiedź JKS-u była błyskawiczna. W pierwszym kwadransie gry dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Izydorczyk. Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy prowadzenie swojej drużyny podwyższył Wojciech Lamprecht. Dwubramkowa zaliczka przed drugą częścią gry uśpiła naszych zawodników. Gospodarze po zmianie stron strzelili trzy gole i zapisali na swoim koncie komplet punktów.

Jarociniacy po pięciu seriach gier zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. To daje im szóste miejsce w stawce ośmiu zespołów rywalizujących w grupie drugiej Wielkopolskiej Lidze Trampkarzy C1. W sobotę naszych zawodników czeka wyjazdowy pojedynek z Włókniarzem 1925 Kalisz w ramach szóstej kolejki. Początek o godz. 13:30.