Młodzicy młodsi bez punktów na inaugurację

Drużyna prowadzona przez Piotra Krysia i Mirosława Czajkę przegrała z GOS-em Koźmin Wielkopolski 2:3. Zawodnicy z rocznika 2009 w obecnym sezonie występują w I Lidze Okręgowej.

Początek meczu ułożył się po myśli gospodarzy. Ekipa JKS-u zdobyła pierwszego gola już w dziesiątej minucie. Na listę strzelców wpisał się Szymon Nowak, który w letnim okienku transferowym dołączył do jarocińskiego zespołu. Następnie do głosu doszli rywale i to oni schodzili na przerwę przy jednobramkowym prowadzeniu. W drugiej połowie nasi zawodnicy szybko doprowadzili do wyrównania po golu autorstwa Michała Beceli. Jednak ostatnie słowo należało do GOS-u. Tym samym premierowe trzy punkty trafiły na konto przeciwników.

Młodzicy młodsi w kolejnym spotkaniu ligowym zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Jaraczewo. Pierwszy gwizdek sędziego w najbliższą niedzielę, 13 września rozbrzmi punktualnie o godzinie 9:30.

Liga Okręgowa D2 Młodzik (1. kolejka – 5.09.2020 roku)
Jarota Jarocin – GOS Koźmin Wlkp. 2:3 (1:2)

Jarota Jarocin: Antoni Szcześniak – Michał Becela, Adam Sieciński, Nikodem Wysocki, Antoni Lewandowicz, Piotr Gałązka, Aleksander Czajka, Krzysztof Borkowski, Szymon Nowak.

Na zmianę wchodzili: Dawid Trochanowski, Wiktor Pluciński, Krzysztof Maciejewski, Peter Kaczmarek, Wojciech Gosa, Krystian Aleksander.