Młodzicy młodsi – podsumowanie rundy jesiennej

Piłkarze JKS-u urodzeni w 2007 i 2008 roku w pierwszej część sezonu 2018/19 wygrali jedno spotkanie i sześć razy schodzili z boiska pokonani. To dało im siódme miejsce w tabeli.

Jarociniacy w całej stawce wyprzedzili tylko Astrę Krotoszyn. Jednak naszym zawodnikom zabrakło bardzo niewiele, aby punktować z czołowymi ekipami w I Lidze Okręgowej. Świadczą o tym minimalne porażki z Włókniarzem Kalisz czy Akademią Talentów Krotoszyn. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu był Konrad Stefaniak, który strzelił cztery gole. Na listę strzelców wpisywali się również Daniel Voloshyn (2), Tobiasz Rybicki i Oskar Andrzejewski (1).

Dla nas jest to trudny sezon. Musieliśmy nauczyć się gry na większym boisku. Skupiliśmy się na taktyce. Jestem pełny optymizmu na kolejną rundę, ponieważ chłopcy bardzo szybko przyswajają nowe rozwiązania w trakcie meczów i przede wszystkim chcą się uczyć, podsumował jesienne zmagania w wykonaniu swoich podopiecznych, trener Kamil Stefaniak.

Kadra Jaroty Jarocin: Szymon Andruszkiewicz, Oskar Andrzejewski, Jakub Bartkowiak, Michał Bierła, Nikodem Cuprych, Michał Gendek, Jakub Gowgiel, Antoni Gramek, Adam Grygiel, Kacper Kwieciński, Adam Matuszewski, Sebastian Robakowski, Tobiasz Rybicki, Mateusz Sierszulski, Adam Sobczyk, Konrad Stefaniak, Daniel Voloshyn.

Komplet wyników w rundzie jesiennej:

Jarota Jarocin – Włókniarz Kalisz 0:1
APR Jarocin – Jarota Jarocin 5:2
Jarota Jarocin – Antonio Jarocin1:3
Astra Krotoszyn – Jarota Jarocin 1:3
Jarota Jarocin – Stal Pleszew 1:3
Calisia Kalisz – Jarota Jarocin 7:1
Jarota Jarocin – Akademia Talentów Krotoszyn 0:1

Tabela końcowa po rundzie jesiennej:

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin