Młodzicy starsi nadal niepokonani

Świetnie w sezonie 2018/19 radzą sobie podopieczni trenera Sławomira Udzika, którzy po pięciu kolejkach w I Lidze Okręgowej D2 Mlodzik są liderem rozgrywek.

Sobotnie spotkanie lepiej ułożyło się dla gospodarzy z Kalisza. Calisia w czwartej minucie mogła się cieszyć z premierowego trafienia w tym pojedynku. Zespół z Jarocina odpowiedział błyskawicznie za sprawą Filipa Cudaka. Po pół godzinie gry było już 2:1 dla JKS-u. Na listę strzelców wpisał się Tomasz Pilarczyk. W drugiej odsłonie główny arbiter pozwolił na bardzo ostrą grę, co przełożyło się na nerwową atmosferę na niewymiarowym boisku. Podopieczni trenera Udzika swoją przewagę udokumentowali w 42. minucie. Autorem trzeciego gola był Mateusz Kończak. Rywale zdołali pokonać naszego golkipera po raz drugi, ale kolejny komplet punktów trafił na konto jarocińskiej ekipy.

Dzisiaj zdecydowanie zasłużyliśmy na wygraną. Trener Calisii przygotował krótsze boisko niż mówią o tym przepisy, ale z takimi przeciwnościami doskonale sobie poradziliśmy. Chwała dla całego zespołu za walkę do samego końca. Takie zwycięstwa bardzo dobrze wpływają na kolektyw całej drużyny, powiedział trener Sławomir Udzik.

Teraz naszych piłkarzy urodzonych w 2006 roku czeka starcie z wiceliderem. Rywalem JKS-u będzie KKS Kalisz sp. z o.o. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę, 13 października o godzinie 11:00.