Młodzicy starsi ponownie triumfują

Świetnie w rundzie wiosennej sezonu 2018/19 spisują się podopieczni trenera Sławomira Udzika. Jarociniacy w ostatni piątek w roli gospodarza ograli Calisię Kalisz różnicą czterech trafień.

Gracze JKS-u strzelanie rozpoczęli już w dziewiątej minucie. Wtedy skutecznym uderzeniem popisał się Filip Cudak. W pierwszej połowie zobaczyliśmy jeszcze jedną bramkę. Jej autorem był Jakub Szymanek. Po przerwie zespół z Jarocina nadal dominował nad swoim rywalem, który strzelił sobie nawet gola samobójczego. W doliczonym czasie gry wynik spotkania pewnym uderzeniem ustalił Nikodem Roguszczak.

Co ciekawe ekipa trenera Udzika nie przegrała jeszcze meczu po przerwie zimowej. Przed naszymi zawodnikami z rocznika 2006 kolejne trzy ważne mecze o stawkę. Wiele wskazuje na to, że młodzicy starsi reprezentujący nasz klub zakończą rywalizację na drugim miejscu w I Lidze Okręgowej pod egidą Kaliskiego OZPN-u.


I Liga Okręgowa D1 Młodzik (12. kolejka – 10.05.2019 rok):
Jarota Jarocin – Calisia 14 Kalisz 4:0 (2:0)

Jarota Jarocin: Michał Szajda – Jakub Bolek, Filip Cudak, Szymon Kolasiński, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Kamil Rutowski, Jakub Uniejewski.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Mateusz Kończak, Wojciech Kuderczak, Mateusz Nicke, Damian Surdukowski, Jakub Szymanek.

Jarota Jarocin
0:1
Kołobrzeg