Młodzicy starsi rozstrzelali Astrę Krotoszyn

Świetne spotkanie w ostatnią sobotę rozegrali podopieczni Sławomira Udzika. W swoim drugim meczu ligowym w sezonie 2018/19 gracze JKS-u bez większych kłopotów ograli Astrę Krotoszyn 6:1.

Worek z bramkami na boisku trawiastym przy ul. Maratońskiej rozwiązał się w szesnastej minucie gry. Wtedy do siatki trafił Kacper Nowak. Jarociniacy na przerwę udali się z trzybramkowym prowadzeniem, bo dwa trafienia dołożył jeszcze Mateusz Nicke. W drugiej połowie bramkarza z Krotoszyna dwukrotnie zaskoczył Kacper Nowak, a raz na listę strzelców wpisał się również Mateusz Kończak. Goście odpowiedzieli zaledwie golem honorowym.

To była pełna dominacja na boisku. Dziś nieźle wyprowadzaliśmy piłki. Świetnie funkcjonowały skrzydła i finalizacja. Zagraliśmy dobrze w defensywie, pokazując wolę walki, kolektyw i pełne zaangażowanie. Bardzo cieszy stwarzanie sytuacji przez całą drużynę, powiedział trener Sławomir Udzik.

Młodzicy starsi z dorobkiem sześciu punktów przewodzą w I Lidze Okręgowej prowadzonej przez Kaliski OZPN. Podopieczni trenera Udzika kolejne spotkanie rozegrają 28 września z Włókniarzem Kalisz, ponieważ pojedynek z trzeciej kolejki przeciwko Raszkowiance Raszków został przełożony na zakończenie rundy jesiennej.