Młodzicy starsi ulegli APR

Porażką zakończył się mecz zawodników Jaroty Jarocin z rocznika 2009 w ostatnią sobotę. Drużyna dowodzona przez Piotra Krysia uległa APR różnicą dwóch trafień (1:3).

W trzecim spotkaniu w ramach sezonu 2021/22 zespołowi JKS-u nie udało się zdobyć punktów. Występujący jako gospodarze rywale dość szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Co prawda nasi zawodnicy zdołali strzelić gola kontaktowego, którego autorem był Piotr Gałązka, ale ostatnie słowo należało do naszych przeciwników po zmianie stron. Ogólnie można podsumować, że był to mecz walki. Podopieczni trenera Krysia mogli pokusić się o pełną pulę, ale w tym pojedynku zabrakło im skuteczności. Ostatecznie pojedynek zakończył się wygraną miejscowego APR 3:1.

Młodzicy starsi już we wtorek, 14 września rozegrają kolejne starcie w Lidze Wojewódzkiej. Tym razem ich rywalem będzie APR Kępno. Jest to zaległe spotkanie z drugiej kolejki, które pierwotnie było zaplanowane na 21-22 sierpnia. Pierwszy gwizdek sędziego na boisku sztucznym w Jarocinie rozbrzmi o godz. 17:00.


Liga Wojewódzka D1 Młodzik (5. kolejka – 11.09.2021 roku)
APR Jarocin – Jarota Jarocin 3:1 (2:1)

Jarota Jarocin: Norbert Kot – Mikołaj Pajdowski, Adam Sieciński, Gabriel Matuszewski, Piotr Gałązka, Aleksander Czajka, Krzysztof Maciejewski, Michał Becela, Szymon Nowak.

Na zmianę wchodzili: Jakub Wilczura, Patryk Jakubowski, Nikodem Wysocki, Antoni Lewandowicz, Wiktor Pluciński.  

Skalmierzyce
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
1:2
Elana Toruń