Młodzicy starsi znów zwycięzcy

Trzy spotkania ligowe mają za sobą podopieczni Sławomira Udzika. Wszystkie zakończyły się wygraną w I Lidze Okręgowej. Zespół z Jarocina jest liderem rozgrywek prowadzonych przez Kaliski OZPN.  

Tym razem naszym zawodnikom urodzonym w 2006 roku przyszło się zmierzyć z Włókniarzem Kalisz. Jarociniacy świetnie weszli w piątkowy pojedynek i szybko objęli prowadzenie. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Nowak. Wynik nie uległ zmianie do końca pierwszej części gry. Chwilę po krótkiej przerwie zespół Jarocina strzelił kolejną bramkę. Autorem był Piotr Sendziak. Zespół prowadzony przez trenera Udzika w 45. minucie cieszył się z kolejnego gola. Futbolówkę po raz drugi w meczu do siatki skierował Kacper Nowak. Gości z Kalisza stać było na trafienie honorowe.

– Nasi bramkarze stanęli na wysokości zadania. Kolejne dwa trafienia Kacpra Nowaka oraz gra Nikodema Roguszczaka, który bardzo dobrze odnajduje kolegów na boisku. Teraz czekają nas dwa trudne wyjazdy do Kalisza, z których postaramy się przywieźć komplet punktów, powiedział trener Sławomir Udzik.


I Liga Okręgowa D1 Młodzik (4. kolejka – 28.09.2018 rok):
Jarota Jarocin – Włókniarz 1925 Kalisz 3:1 (1:0)

Jarota Jarocin: Michał Szajda – Piotr Sendziak, Jakub Bolek, Filip Cudak, Szymon Kolasiński, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Jakub Uniejewski.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Piotr Dorsz, Dawid Dostatni, Marcel Jacek, Mateusz Kończak, Mateusz Nicke, Jakub Szymanek.

Górnik Konin
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
2:4
KP Starogard