Na turniej im. Pastuszka po raz trzeci z rzędu

W niedzielę pierwszy zespół Jaroty Jarocin weźmie udział w XVII Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Generała Edwarda Pastuszka. Tym razem areną zmagań będzie Kobyla Góra.

Podopieczni trenera Tomasza Leszczyńskiego będą mieli okazję zmierzyć się z najlepszymi zespołami z okręgu kaliskiego. Zawodnicy z Jarocina w fazie grupowej zagrają z Polonią Kępno (IV liga), Piastem Kobylin (Liga Międzyokręgowa) i gospodarzami Zefką Kobyla Góra (Klasa Okręgowa). Do drugiej grupy trafili Centra Ostrów Wielkopolski, Victoria Ostrzeszów (IV liga), Orzeł Mroczeń (Liga Międzyokręgowa) oraz LZS Doruchów (Klasa Okręgowa). Zwycięzcy zagrają w meczu finałowym. Nie zabraknie również spotkań o siódme, piąte czy trzecie miejsce.

Głównym organizatorem jest Kaliski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Najlepsza drużyna uzyska prawo reprezentowania okręgu w Turnieju Wyzwoleńczym organizowanym przez Wielkopolski ZPN z okazji setnej rocznicy Powstania Wielkopolskiego, który rozegrany zostanie 18 grudnia 2018 roku w Poznaniu.

Początek niedzielnych zmagań zaplanowano na godzinę 11:00. Faza finałowa rozpocznie się tuż przed 15-tą. Śledzicie nasze portale społecznościowe. Oczywiście nie zabraknie relacji wideo, zdjęć oraz wyników na żywo z tego turnieju.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin