Naj, naj, naj… Jaroty w 2022 [5/5]

Od klubów piłkarskich coraz częściej wymaga się, aby wysoki poziom prezentowały również poza boiskiem. Na te oczekiwania doskonale odpowiedział JKS Jarota Jarocin.

Szkolenie dzieci i gra na trzecioligowym poziomie w piłce seniorskiej to cel numer jeden dla jarocińskiego klubu. Jednak w ostatnich dwunastu miesiącach mocno też postawiliśmy na interakcję z kibicami, którzy mogli wziąć udział w licznych konkursach w „realu” i poprzez media społecznościowe. Jednym z nich był „Tydzień z Workafford”, w których można było wygrać vouchery do restauracji „Stary Młyn” oraz na lodowisko i aquapark w Jarocinie. Kilka miesięcy później również z naszym sponsorem strategicznym fani żółto-czerwono-niebieskich wygrali zestawy plażowe. Ciekawie było również na meczu inaugurującym sezon 2022/23, kiedy za zrobienie sobie „selfie” na stadionie wręczyliśmy vouchery do City Cafe!

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także konkursy z okazji Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. Przepełnione kosze i paczki świąteczne trafiły do wielu rodzin, które z radością odebrały je z rąk przedstawicieli Jaroty. W tym miejscu chcielibyśmy także o przypomnieć o nowym projekcie, jakim są Partnerskie Kluby Biznesu. Jarociński Klub ma zamiar organizować kolejne spotkania, licząc na to, że cieszyć się one będą coraz większym powodzeniem wśród przedsiębiorców.

Na koniec pochwalimy się zasięgiem medialnym naszego klubu w 2022 roku. Najbardziej powszechnym i najczęściej wykorzystywanym przez nas kanałem social media pozostaje Facebook. Tam obecnie obserwuje nas ponad 10 tysięcy osób! Oczywiście Jarotę znajdziecie na Instagramie, Twitterze i YouTube. Dużym wyróżnieniem jest także liczba odsłon strony internetowej, która z każdym rokiem staje się jednym z najpopularniejszych serwisów na poziomie trzecioligowym!

Bez wątpienia inicjatywy podjęte przez JKS w ostatnim roku znaczącą wpłyną na dobre postrzeganie Jaroty w mieście i całym kraju. Dziękujemy, że jesteście z nami na dobre i złe!

Polonia Środa
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:2
Cartusia Kartuzy