Najczęściej zadawane pytania – Akademia

Akademia Piłkarska „Jarota” Jarocin prowadzi nabór ciągły dla chłopców i dziewczynek od 4 roku życia. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania przez rodziców.

KTO MOŻE DOŁĄCZYĆ DO AKADEMII?

Zajęcia treningowe skierowane są dla wszystkich chłopców i dziewczynek od 4 roku życia. Nasz projekt ma na celu kompleksowe wyszkolenie zawodników, którzy będą posiadali charaktery – lepszych, ambitniejszych i bardziej świadomych wyzwań jakie niesie za sobą kariera profesjonalnego zawodnika.

JAK UBRAĆ DZIECKO NA TRENING?

Najmłodsi zawodnicy przyjeżdżają na trening z rodzicami już przebrane i przygotowane do zajęć piłkarskich. Ubranie powinno składać się z koszulki, spodenek oraz butów sportowych. Przypominamy, że strój dziecka uzależniony jest od warunków atmosferycznych w danym dniu. Zalecamy także zakup oficjalnego sprzętu sportowego Akademii w Sklepie Piłkarskim NO 10 Jarocin – szczegóły przekazują trenerzy.

GDZIE TRENUJEMY?

Treningi odbywają się na obiektach spółki Jarocin Sport. Przy ul. Sportowej 6 trenujemy na czterech boiskach piłkarskich i w hali sportowej. Dodatkowo w okresie zimowym korzystamy z sali gimnastycznych – Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół nr 5 w Jarocinie.

CZY AKADEMIA FUNKCJONUJE W TRAKCIE WAKACJI?

Akademia Piłkarska „Jarota” funkcjonuje przez cały rok. Nasi zawodnicy dodatkowo w okresie letnim i zimowym wyjeżdżają na obozy sportowe oraz uczestniczą w półkoloniach.

CO TO JEST ZŁOTY CERTYFIKAT PZPN?

Ten certyfikat daje pewność rodzicom, że nasza Akademia spełnia standardy szkoleniowe. Przede wszystkim jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia młodych piłkarzy. Jesteśmy jednym z piętnastu klubów w województwie wielkopolskim, który takie wyróżnienie otrzymał! Nadany certyfikat przez Polski Związek Piłki Nożnej obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

DLACZEGO WARTO GRAĆ W JAROCIE?

Mamy doświadczoną kadrę trenerską z licencjami UEFA A i B. Ponadto nasz klub rywalizuje w rozgrywkach ligowych na szczeblu wojewódzkim / okręgowym i prowadzi indywidualne treningi dla bramkarzy. Co ważne zawodnicy z Akademii mają szansę w niedalekiej przyszłości zagrać w pierwszej drużynie, która aktualnie występuje w III lidze. JAROTA jest najbardziej rozpoznawalnym Klubem w Jarocinie!

JAKIE OPŁATY WIĄŻĄ SIĘ Z ZAPISEM DZIECKA DO AKADEMII?

Mamy najniższe składki! Opłata za prowadzenie szkolenia wynosi 100 zł miesięcznie i należy ją wpłacać do 10 każdego miesiąca przelewem na konto klubowe (BS Jarocin – 82 8427 0009 0022 6530 2000 0001). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko zawodnika oraz miesiąc za jaki jest opłacana składka.

JAK DOŁĄCZYĆ DO AKADEMII?

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 697-316-182 lub napisać maila na adres akademia@jarota.com. Następnie przekażemy Państwu informacje o terminach zajęć dla danej grupy wiekowej. Zapraszamy na dwa darmowe treningi naborowe! Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę w naszym klubie 😊

Jarota Jarocin
LKS Gołuchów
Jarota Jarocin
3:1
Polonia Środa