Najgorszy mecz trampkarzy starszych

Podopieczni trenera Piotra Skokowskiego w ostatnią niedzielę przegrali w Środzie Wielkopolskiej 1:2. Była to 9. kolejka w rundzie wiosennej dla zawodników z rocznika 2003 w Lidze Wojewódzkiej.

Gospodarze znacznie lepiej rozpoczęli starcie z Jarotą Jarocin. W 5. minucie piłkę z własnej bramki zmuszony był wyciągnąć bramkarz – Damian Walkowiak. Nasi piłkarze próbowali się otrząsnąć, jednak w pierwszej części gry nie udało im się doprowadzić do wyrównania i na przerwę udali się z jednobramkową stratą. Chwilę po wznowieniu gry zespół ze Środy Wielkopolskiej po raz drugi zaskoczył defensywę jarocińskiej ekipy. Na odpowiedź JKS-u długo nie trzeba było czekać. Kwadrans później do siatki trafił Miłosz Barański. W końcówce meczu niewiele się działo na boisku i do ostatniego gwizdka sędziego rezultat nie uległ już zmianie.

Dla mnie osobiście było to najgorsze spotkanie w rundzie wiosennej. Dziś nic nie wychodziło, zagraliśmy poniżej oczekiwań, mówił po powrocie do Jarocina, trener Piotr Skokowski. Trampkarze starsi po tym pojedynku zanotowali spadek o jedną pozycję w tabeli. Naszych zawodników w sezonie 2017/18 czekają jeszcze spotkania z UKS-em Śrem, Wartą Poznań, APR Poznań oraz Liderem Swarzędz.

Polonia Środa Wlkp. – Jarota Jarocin 2:1 (1:0)

Jarota Jarocin: Damian Walkowiak – Miłosz Bolek, Dawid Bartkowiak, Bartosz Szymkowiak, Szymon Bogaczyk, Krzysztof Wieliński, Bartosz Borysiak, Norbert Tokarz, Kacper Boruta, Miłosz Barański, Miłosz Nowakowski.

Na zmiany wchodzili: Kacper Rybarczyk, Jakub Wasik, Wiktor Kubiak, Jakub Bartkowiak, Bartłomiej Janowski.