Neorol w gronie sponsorów

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do grona Sponsorów jarocińskiego klubu dołączył Neorol Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanie przy ul. Akacjowej 1. Dobra i trafna inwestycja w przyszłość! 

Polska firma paszowa produkująca bogatą gamę wysokiej jakości pasz i MPU (koncentratów) dla trzody, bydła i drobiu. Obok sprawdzonych programów żywieniowych nowy Sponsor JKS-u zapewnia hodowcy kompleksową obsługę oraz bezpłatne doradztwo żywieniowe. Warto wspomnieć, że jest to jedna z najmłodszych polskich firm paszowych, która każdego roku zajmuje czołowe miejsce w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw z tej branży.

Neorol w szybkim czasie zdobył zaufanie hodowców i stał się marką rozpoznawalną nie tylko w Polsce, ale i na rynkach międzynarodowych, między innymi dzięki wysokiej jakości pasz pełnoporcjowych i uzupełniających, szerokiemu asortymentowi produktów, pozwalającemu hodowcom na zaopatrzenie się w paszę niezbędną w całym cyklu żywieniowym zwierząt, adekwatnej do jakości cenie, fachowej obsłudze czy doradztwie w zakresie żywienia zwierząt.

Więcej informacji o Firmie uzyskacie Państwo na stronie internetowej – www.neorol.eu. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 62 740 36 37 lub adresem e-mail: bok@neorol.com.pl

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
2:2
Jarota Jarocin