Niepokonani trampkarze starsi!

Szóste zwycięstwo w rundzie jesiennej sezonu 2019/20 zapisali na swoim koncie trampkarze starsi. Podopieczni Krzysztofa Matuszaka w ostatnim meczu tej rundy pokonali Liskowiaka Lisków.

Od początku środowego spotkania to gospodarze dominowali na boisku i tworzyli akcje pod bramką swoich rywali. Zaledwie po upływie sześćdziesięciu sekund na listę strzelców wpisał się Tobiasz Grabowski, który w całym meczu strzelił cztery gole. Z kolei hat-trickiem popisał się Dawid Stolecki. Przeciwnicy wykorzystali gorsze momenty jarocińskiej drużyny i dwukrotnie zmusili do kapitulacji bramkarza JKS-u. Pojedynek rozgrywany w ramach 9. kolejki zakończył się rezultatem – 7:2.

Piłkarze z Jarocina spędzą przerwę zimową na fotelu lidera rozgrywek I Ligi Okręgowej. Dzięki tej wygranej ekipa prowadzona przez trenera Matuszaka powiększyła swoją przewagę punktową nad drugą w tabeli – Victorią Ostrzeszów do pięciu punktów. Ich główni rywale w walce o Ligę Wojewódzką zremisowali w ostatni weekend z Czarnymi Dobrzyca 4:4.


I Liga Okręgowa C1 Trampkarz (9. kolejka – 30.10.2019 rok)
Jarota Jarocin – Liskowiak Lisków 7:2 (3:1)

Jarota Jarocin: Kacper Kaczmarek – Kamil Woś, Bartosz Matuszewski, Norbert Merdziński, Jarosław Wróbel, Stanisław Rutkowski, Dariusz Walczak, Dawid Stolecki, Hubert Kasprzak, Tobiasz Grabowski, Filip Szydlik.

Na zmianę wchodzili: Szymon Marcinek, Gracjan Góral, Beata Wrembel.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew