Nieskuteczni piłkarze rezerw

Nie zaliczą do udanych wyjazdu do Doruchowa zawodnicy Jaroty II Witaszyce. Zespół rezerw pomimo ogromnej liczby sytuacji strzeleckich przegrał z gospodarzami 2:4.

Jarociniacy przystępowali do drugiej serii gier w roli faworytów. Żółto-czerwono-niebiescy objęli prowadzenie po trafieniu Jakuba Nowaka. Do przerwy ekipa trenera Matuszaka miała kilka świetnych okazji do podwyższenia wyniku, ale rywale mieli sporo szczęścia, bo dwukrotnie ratował ich słupek, a jednej z akcji Miłosz Kowalski spudłował z bliskiej odległości. Taki stan rzeczy sprawił, że niewykorzystane sytuacje zemściły się i zespół z Doruchowa niespodziewanie trzelił trzy gole.

Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli nasi piłkarze, którzy za sprawą trafienia Nikodem Dryjańskiego pozostali w grze o korzystny rezultat. Jednak miejscowi po jednym z kontrataków zamknęli mecz w 73. minucie. Niedzielna konfrontacja zakończyła się więc zwycięstwem LZS-u Doruchów 4:2. Rezerwy Jaroty w trzeciej kolejce „Okręgówki” zagrają z Ogniwem Łąkociny.

LZS Doruchów – Jarota II Witaszyce 4:2 (3:1)
0:1 – Jakub Nowak (22’)
1:1 – Bartosz Hojka (25’)
2:1 – Adrian Braun (31’)
3:1 – Mikołaj Gretkiewicz (36’)
3:2 – Nikodem Dryjański (60’)
4:2 – Bartosz Hojka (73

Jarota II Witaszyce: Mikołaj Marciniak – Nikodem Dryjański, Łukasz Tomczak, Krzysztof Matuszak, Filip Szydlik (65’ – Wojciech Lamprecht), Jakub Nowak, Marceli Skowroński (80’ – Maurycy Skowroński), Jacek Pacyński, Mikołaj Kowalski, Bartosz Borysiak (55’ – Wojciech Wojtczak), Miłosz Kowalski.