Nieudana pogoń trampkarzy młodszych

Bez punktów do Jarocina z Kłodawy wrócili gracze prowadzeni przez trenera Sławomira Udzika. Drużyna JKS-u z rocznika 2006 przegrała z miejscowym Górnikiem 4:7.

Spotkanie rozgrywane awansem z czwartej kolejki rozpoczęło się wyśmienicie dla naszych zawodników. W trzeciej minucie prowadzenie swojej drużynie dał Jakub Bolek. Radość nie trwała jednak długo, bo zaledwie sto osiemdziesiąt sekund. Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. Następnie wypracowali sobie bezpieczną przewagę za sprawą trzech kolejnych trafień. Po zmianie stron ekipa z Kłodawy strzeliła następne dwa gole i na tablicy wyników było już 6:1.

Podopieczni trenera Udzika zdołali się podnieść i co ważne grali zdecydowanie lepiej od swoich przeciwników. Efektem tego były skuteczne strzały autorstwa Pawła Skórskiego, Jakuba Bolka i Kacpra Porolniczka. Rywale w ostatniej akcji meczu zdołali strzelić siódmą bramkę. Tym samym w całym pojedynku wygrali różnicą trzech goli.

Trampkarze młodsi po czterech ligowych potyczkach plasują się na szóstej pozycji w Lidze Wojewódzkiej. W następnej kolejce zmierzą się z Rawią Rawicz. To starcie zaplanowano na niedzielę, 8 września o godz. 17:30. Areną zmagań będzie boisko naturalne przy ul. Maratońskiej w Jarocinie.


Liga Wojewódzka C2 Trampkarz (4. kolejka – 29.08.2019 rok):
Górnik Kłodawa – Jarota Jarocin 7:4 (4:1)

Jarota Jarocin: Michał Szajda, Jakub Bolek, Michał Jackowski, Szymon Kolasiński, Mateusz Nicke, Kacper Nowak, Tomasz Pilarczyk, Nikodem Roguszczak, Paweł Skórski, Jakub Szymanek, Jakub Uniejewski.

Na zmianę wchodzili: Igor Deichsler, Dawid Dostatni, Kacper Porolniczak, Mateusz Kończak, Piotr Sendziak, Damian Surdukowski.

Unia Janikowo
Jarota Jarocin
Jarota Jarocin
0:1
Sokół Kleczew