Nieudany mecz w Środzie Wielkopolskiej

Juniorzy młodsi przegrali kolejne swoje w Lidze Wojewódzkiej. Tym razem zespół prowadzony przez trenera Piotra Skokowskiego doznał goryczy porażki z miejscową Polonią 1:4.

Środowe starcie w Środzie Wielkopolskiej zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze. To oni w 23. minucie wyszli na prowadzenie. Rywale tuż przed zmianą stron zadali kolejny cios w postaci bramki. Jarociniacy próbowali odpowiedzieć, ale po godzinie gry było już 4:0 dla średzkiej ekipy. Zawodników JKS-u było stać jedynie na honorowe trafienie. Na listę strzelców w osiemdziesiątej drugiej minucie wpisał się Kacper Boruta.

Podopieczni Piotra Skokowskiego w najbliższą niedzielę rozegrają mecz rewanżowy z Włókniarzem Kalisz. Starcie z liderem rozgrywek zaplanowano na boisku sztucznym w Jarocinie o godz. 11:30.