Nieudany wyjazd juniorów starszych

Podopieczni trenera Mirosława Czajki nie zaliczą do udanych meczu wyjazdowego z Ostrovią Ostrów. Najstarsi zawodnicy z jarocińskiej Akademii w rundzie wiosennej nie zdobyli jeszcze punktu.

Druga część sezonu 2020/21 dla juniorów starszych rozpoczęła się od czterech porażek. Jarociniacy kolejno ulegli ekipie ze Śremu, Gostynia, Kępna i w ostatni poniedziałek z Ostrowa Wielkopolskiego. Jeden gol autorstwa Bartosza Kantka nie dał chociażby punktu dla drużyny A1 Jaroty. Ostrovia trafiła bowiem trzy razy i zapisała na swoim koncie bardzo ważne trzy ważne punkty. To sprawiło, że na ten moment nasi piłkarze zajmują dwunaste miejsce w Lidze Wojewódzkiej.

Jarociniacy chcąc się utrzymać na szczeblu województwa w kolejnych meczach muszą zacząć punktować. Najbliższa okazja nadarzy się w sobotę, 8 maja. Wtedy na wyjeździe gracze JKS-u podejmą Luboński Luboń.


Liga Wojewódzka A1 Junior (17. kolejka – 3.05.2021 roku)
Ostrovia Ostrów Wlkp. – Jarota Jarocin 3:1 (1:0)

Jarota Jarocin: Mateusz Kosmalski – Miłosz Bolek, Szymon Bogaczyk, Aleksander Pisarczyk, Kacper Boruta, Bartosz Borysiak, Bartosz Kantek, Maurycy Skowroński (75’ – Jakub Bartkowiak), Miłosz Nowakowski, Jakub Wasik, Miłosz Nowak (70’ – Mikołaj Szcześniak).

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
1:1
Jarota Jarocin