Opatówek pokonany!

Jarota Jarocin w kolejnym swoim meczu sparingowym ograła zespół występujący w czwartej lidze. Końcowy rezultat mógł być zdecydowanie wyższy, ale w kilku sytuacjach zabrakło skuteczności.

Pierwszą groźną sytuację stworzyli gracze z Jarocina. Piłka po dośrodkowaniu Piotra Skokowskego trafiła wprost pod nogi Jędrzeja Ludwiczaka, jednak obrońca JKS-u przestrzelił z bliskiej odległości. Gospodarze w drugim kwadransie gry zaatakowali jeszcze groźniej. W 21. minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się zawodnik testowany, futbolówka odbiła się od słupka i Miłosz Kowalski skierował ją do siatki. Goście ograniczyli się do kontrataków. Właśnie po jednym z nich mogli doprowadzić do wyrównania, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli podopieczni trenera Piotra Garbarka. Pięć minut po wznowieniu gry drugiego gola w tym spotkaniu powinien zdobyć Kowalski. W 57. minucie dobrze w polu karnym znalazł się Igor Skowron, który nie miał problemu z podwyższeniem prowadzenia swojej drużyny. Sześćdziesiąt sekund później było 3:0. Po indywidualnej akcji Dawida Idzikowskiego piłkę do własnej bramki skierował obrońca z Opatówka. W końcówce meczu sporo się działo za sprawą Jakuba Nowaka i Beniamina Wrembla, ale wynik nie uległ już zmianie.

Jarota Jarocin – KS Opatówek 3:0 (1:0)
21’ – Miłosz Kowalski (1:0)
57’ – Igor Skowron (2:0)
58’ – Bramka samobójcza (3:0)

Jarota Jarocin: Sebastian Kmiecik (46’ – Zawodnik Testowany) – Piotr Skokowski (46’ – Alan Janowski), Igor Skowron, Jędrzej Ludwiczak (60’ Piotr Stachowiak), Daniel Tomaszewski (60’ – Mikołaj Kowalski), Mateusz Dunaj (46’ – Dawid Idzikowski), Szymon Piekarski, Krzysztof Matuszak (46’ – Jakub Nowak), Miłosz Kowalski, Zawodnik Testowany, Beniamin Wrembel.