Opinie po meczu Górnik – Jarota

Po sobotnim pojedynku na „Podwalu” głos zabrał trener i kapitan Jaroty Jarocin. Zachęcamy do zapoznania się z ich komentarzem po zwycięskim starciu z Górnikiem Konin różnicą pięciu goli.

Piotr Garbarek (trener Jaroty Jarocin): Długo czekaliśmy na trzy punkty w drugiej części sezonu 2020/21. Dzisiejsze spotkanie było podobne do tych wcześniejszych, ale byliśmy zdecydowanie skuteczniejsi pod bramką przeciwników. Cieszę się z wyniku oraz z tego, że udało nam się przede wszystkim w pierwszej połowie zrealizować założenia przedmeczowe. Wkraczamy w decydującą fazę rundy rewanżowej. Najbliższe mecze będą nas kosztować sporo zdrowia.

Piotr Skokowski (kapitan Jaroty Jarocin): Sytuacja z meczu na mecz była coraz trudniejsza. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa jak nigdy. W ostatnich dwóch spotkaniach mieliśmy sporo sytuacji strzeleckich. Jednak piłka nie chciała wpaść do siatki. W tygodniu pracowaliśmy głównie nad finalizacją. To przełożyło się na dzisiejszą wysoką wygraną. Teraz w zupełnie innych nastrojach pojedziemy walczyć o kolejne trzy punkty do Kołobrzegu. Wiemy czego po zespole Kotwicy możemy się spodziewać. Czeka nas więc walka do samego końca o utrzymanie w III lidze.

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
1:1
Jarota Jarocin