Opinie po meczu Jarota Jarocin – Kotwica Kołobrzeg

Jarota Jarocin bez większych problemów w czwartek pokonała Kotwicę Kołobrzeg 3:0. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Marcina Woźniaka, Dominika Chromińskiego oraz Dawida Piróga.

Marcin Woźniak (trener Jaroty Jarocin): Chciałem pogratulować mojej drużynie zasłużonego zwycięstwa. Dziś nasza gra była prawie idealna, a wynik końcowy to odzwierciedla. Najbardziej podobało mi się trafienie Chromińskiego. Trzeba podkreślić, że ten zawodnik ma takie umiejętności, aby zdobywać gole w niezwykłych okolicznościach. Oczywiście pozostałe bramki też były piękne. W kolejnych spotkaniach chcemy grać podobnie i przede wszystkim skutecznie pod bramką rywali.

Dominik Chromiński (napastnik Jaroty Jarocin): Kibice, którzy przyszli na dzisiejszy mecz nie mają czego żałować. Były piękne bramki i zagraliśmy dobre spotkanie, które zakończyło się na zero z tyłu. Od początku spotkania widziałem, że bramkarz jest często wysunięty. Zdecydowałem się na strzał z okolicy środka boiska i piłka wpadła do siatki. Nie możemy jednak zapominać o trafieniach Dawida Kierzka i Piotra Skokowskiego. Ich gole też były przedniej klasy.

Dawid Piróg (obrońca Jaroty Jarocin): Myślę, że był to jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu w obecnym sezonie. Kibice nie mogli czuć się zawiedzeni. Dziś zagraliśmy tak jak chcieliśmy. Przed nami spotkania z najlepszymi zespołami. Z czołówką gra nam się zdecydowanie lepiej i w każdym pojedynku będziemy walczyć o komplet punktów.

Zobaczcie materiał wideo z wypowiedziami przygotowany przez Jarota TV:

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
Pogoń II
0:1
Jarota Jarocin